• Fantastyczne Urodziny czyli Urodziny z fantazją  Pracownia artystyczna Kuge Art proponuje rodzicom wynajęcie pracowni w celu organizacji przyjęcia urodzinowego dla dzieci.

  Dzięki samym rodzicom mieliśmy okazję przekonać się, że pracownia ceramiczna to bardzo oryginalne i zarazem świetne miejsce, aby urządzić przyjęcie urodzinowe dla najmłodszych. W czasie takiego przyjęcia dzieci świetnie i chętnie bawią się gliną doskonale realizując się twórczo. Powstają wówczas prace, które bywają odzwierciedleniem dziecięcych marzeń, fantazji i zainteresowań. Dziecięce palce potrafią stworzyć prawdziwe arcydzieła.
  Zorganizowanie urodzin w pracowni ceramicznej daje także możliwość włączenia się do zabawy samych rodziców. Tu mogą oni współpracować ze swoimi dziećmi w mądrej i twórczej zabawie. Powszechnie wiadomo, jak ważna dla dzieci jest możliwość współdziałania i wspólnej zabawy wraz z rodzicem. Wykonane przedmioty, które trafiają później do ich twórców, stanowią wyjątkową pamiątkę urodzinową i rodzinną. Urodziny w pracowni ceramicznej to chwile spędzone wspólnie z przyjaciółmi w ciekawy i oryginalny sposób. To również możliwość spróbowania czegoś nowego i unikalnego oraz szansa poznania tajemnic pracy ceramika a co za tym idzie wyjątkowości tego rodzaju twórczości.

  W pracowni istnieje możliwość przyjęcia grup 15 osobowych.

  W cenę wliczone są wszelkie materiały których używają dzieci, tak aby nie pojawiały się żadne inne dodatkowe koszta. Cena obejmuje również korzystanie z narzędzi i przyborów znajdujących się w pracowni, podstawowych szkliw i angob udostępnianych przez instruktora oraz dwukrotny (biskwitowy a potem ostry) wypał wykonanych prac. Prace te są własnością dzieci i są im oddawane.  kontakt:
  tel: 0 510 160 536
  e-mail: kugeart@gmail.com